Spływ Dunajcem

Zamierzasz zobaczyć w wolnym czasie coś nowego? Odwiedzić miejsca, w których jeszcze nigdy nie byłeś? Jeżeli już będziesz w Tatrach, weź pod uwagę sposobność wyjazdu na Słowację. Nie chodzi tu o kilkudniowe wyjazdy, na które będziesz musiał szukać miejsca noclegu, ale o zwyczajny jednodniowy wypad. O ile jesteś interesujący się, możesz wyskoczyć na Słowację prywatnie, samemu, niemniej jednak możesz też korzystać z oferty biura, których pełno jest w samym Zakopanem i nie tylko.
Czym się kierować wybierając propozycję wycieczki? Każdy, kto korzystał już kiedyś z oferty biura podróży wie, że cena niekoniecznie jest najważniejsza. Sprawdźmy, co biuro w podanej cenie proponuje. Czy gwarantuje ubezpieczenie turystom, opiekę pilota wycieczki, czy uczestnicy będą poruszać się po Słowacji z przewodnikiem itd. Dalsze i bliższe wycieczki na Słowację również mogą różnić się ceną. Popytajmy znajomych, gospodarzy pensjonatu, w którym się zatrzymaliśmy, ma możliwość oni podpowiedzą nam, które wycieczki jednodniowe na Słowację cieszą się największym uznaniem pomiędzy turystów.
A ma możliwość by tak spływ Dunajcem? To również świetna metoda wypoczynku, zwłaszcza dla osób, które uwielbiają wypoczywać aktywnie. Dunajec to przepiękna rzeka, równie cudne jest jej otoczenie, którego nie da się spostrzec inaczej, jak tylko z samej rzeki. Jeżeli jeszcze przenigdy nie miałeś okazji w takim wypadzie uczestniczyć, spływ Dunajcem Zakopane i inne górskie miejscowości oczywiście okażą się strzałem w dziesiątkę. Wypróbuj tę formę wypoczynku, a nigdy nie zapomnisz tego, czego tu doświadczysz!

Więcej: wycieczki jednodniowe na Słowację.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s